-A +A
  Görüntüleme: 2724

Cisco Webex kayıtları

Webex toplantısı sırasında kayıt işlemi başlattığınızda kayıtlar webex bulut sisteminde veya toplantı sahibinin bilgisayarında kaydedilmektedir. https://help.webex.com/en-us/n62735y/Record-a-Webex-Meeting adresinden kayıt işlemlerine yönelik bilgilere ulaşabilirsiniz. Bulutta kayıt işleminin tamamlanması ve kayıtlı dosyaya erişiminiz 24 saati bulabilmektedir. Bulut kaydı hazır olduğunda sistem tarafından otomatik bilgi mesajı gönderilecektir.

Webex platformunda limitli bir disk alanı bulunması nedeniyle metu.webex.com sayfalarında bulunan özellikle yüksek boyutlu videolarınızı aşağıdaki adreste belirtilen yönergeleri takip ederek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

https://help.webex.com/en-us/n9r2sit/Download-Your-Webex-Recording

Video kayıtlarınızı bilgisayarınıza indirip çalıştığından emin olduğunuzda aşağıdaki adreste belirtilen yönergeler ışığında sistemden silebilirsiniz.

https://help.webex.com/en-us/ncfz8gcb/Delete-or-Restore-a-Webex-Recordin...

Silinen video kayıtları 30 gün süreyle geri dönüşüm kutusunda saklanmaktadır. Kayıt dosyasını bilgisayarınıza indirdiğinizde, sahip olduğumuz limitli alanın daha verimli şekilde kullanılmasını sağlamak için aşağıdaki resimde gösterilen Recordings / My Recorded Meetings / All seçim kutusunda Deleted seçeneği ile silinmiş video kayıtlarınızı görebilir ve geri dönüşüm kutusundan da silebilirsiniz.