-A +A
  Görüntüleme: 1144

OLDINBOX ve benzeri dizinler nasıl silinir?

Readspeaker

  • Pine programını kullanıyorsanız ana menüde;

    L FOLDER LIST - Select a folder to view

    seçeneği, istediğiniz dizinleri seçmenizi ve seçtiğiniz dizindeki mesajlarınızı görmenizi sağlar. Bunlar arasında OLDINBOX dizinleri de bulunmaktadır. Silmek istediğiniz dizinin üstüne gelip D 'ye, sonra da onaylamak için Y 'ye basarak dizini silebilirsiniz.

  • Squirrelmail kullanıyorsanız OLDINBOX içindeki gerekli e-postaları başka bir dizine taşıdıktan ve gereksizleri sildikten sonra, sayfanın üst kısmındaki Klasörler seçeneğine tıkladıktan sonra Klasörü Sil kısmındaki listeden silmek istediğiniz OLDINBOX dizinini seçip Sil butonu ile silebilirsiniz.
  • Horde E-Posta arayüzünü kullanıyorsanız OLDINBOX içindeki gerekli e-postaları başka bir dizine taşıdıktan ve gereksizleri sildikten sonra Dizinler ikonuna tıkladıktan sonra sileceğiniz OLDINBOX dizininin yanındaki kutucuğu işaretleyip Sil menü seçeneğini seçmelisiniz.
  • Outlook Express, Netscape Messenger ya da Mozilla Thunderbird e-posta tarayıcıları kullanıyorsanız taşımak istediğiniz e-postaları istediğiniz dizinlere taşıdıktan sonra sileceğiniz e-postanın üstüne gelip klavyede Delete tuşuna basabilirsiniz. Daha sonra OLDINBOX dizini üstüne gelip Delete tuşuna basarak OLDINBOX'ı silebilirsiniz.