-A +A
  Görüntüleme: 13107

MICROSOFT PROJECT

— MICROSOFT PROJECT 2021 —

Aşağıdaki adımları takip ederek yazılımın kurulum ve aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

KURULUM

AKTİVASYON


[1] Personel için not: Microsoft Project yazılımı sadece personelin kullanımına açıktır.

[2] Öğrenciler için not: Microsoft Project yazılımını kullanabilmek için bu sayfada yer alan yönergeleri takip ederek Office 365 hizmetine metu.edu.tr uzantılı e-posta adresinizle kaydolunuz. Bu işlemden sonra ilgili yazılıma erişip kullanabilirsiniz.

[3] Windows kullanıcıları için not: Kullanıcılarımız “Project 2021” windows sürümü aktivasyon işlemi için “kms_office2021_client.bat” volume license dosyasını lisanslı yazılımlar web sayfasından indirmeli ve dosyaya sağ tıklayarak “Run as administrator seçeneği ile çalıştırmalıdırlar. Bu işlemden sonra Microsoft Project Windows sürümü etkinleştirilmiş olmalıdır.


ADIM-1 <<<KURULUM>>>

“install butonuna tıklayarak kurulumu başlatınız. (Gerekiyor ise install dosyasının üzerine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırınız.)

ADIM-2

Kurulum başladıktan sonra ekranda aşağıda yer alan iki pencere açılacaktır. Kurulum tamamlanana kadar bu pencereleri kapatmayınız.

 

ADIM-3

“Close” butonuna tıklayarak kurulum işlemini bitiriniz.

ADIM-4 <<<AKTİVASYON>>>

Bilgisayarınızda ofis yazılımlarının aktivasyon işlemini daha önceden yapmış iseniz kurulumdan sonra Project yazılımı arka planda aktivasyon işlemini gerçekleştirecektir.

Aktivasyon ile ilgili sorun yaşıyorsanız Office yazılımı aktivasyon işlemini tekrarlayınız.


Bize ulaşın: https://bilisimdestek.metu.edu.tr/