-A +A
  Total Views: 12817

I have subscribed to "abc-l" list with my e-mail address name_surname@domain. Can I change my subscription address without making any unsubscription-resubscription operations? (in Turkish)

Liste üyeliğinden çıkmadan sadece üyelik adresinizi değiştirmeniz mümkündür. Bunun için;

  1. http://mailman.metu.edu.tr/mailman/listinfo/abc-l adresinde sayfanın en altında yer alan "Listeden çık veya seçeneklerimi düzenle" yazılı alana listeye üyelik için kullandığınız e-posta adresi ile giriniz.
  2. http://mailman.metu.edu.tr/mailman/options/abc-l adresinde sayfanın üst kısmına listeye üyelik şifrenizi giriniz (Eğer üyelik sifrenizi bilmiyorsanız aynı sayfada yer alan "Hatırlatıcı"yı kullanabilirsiniz). Konu hakkında daha detaylı bilgi için http://faq.cc.metu.edu.tr/faq/i-have-forgotten-password-electronic-list-i-have-subscribed-how-can-i-get-it-turkish adresinden yararlanabilirsiniz.
  3. Sayfanın en üst alanında "üyelik bilgilerinin değişimi" kısmından üyelik için kullandığınız adresinizi değiştirebilirsiniz. Üyelik adresinizi Mailman sistemi altındaki tüm listeler için değiştirmek isterseniz "Adresimi ve ismimi değiştir" butonunun altında yer alan "Global olarak değiştir" seçeneğini işaretlemelisiniz.

(Yukarıda geçen "abc-l" ve "ad_soyaddomain" ifadeleri liste ismi ve e-posta adresi için örnek olarak verilmiştir)